הלוואות ללא ריבית


בנק הלוואות ללא ריבית – יש חיה כזו?

אין ספק שלקיחת הלוואה מהבנק או מכל מקור פיננסי אחר מלווה בלא מעט בדיקות, השוואות ואף חששות. בין היתר צריך לוודא היטב שגובה ההחזר החודשי הוא הגיוני ובהתאם להכנסות החודשיות, שהריבית היא הנמוכה ביותר שניתן לקבל, לגבי תקופת ההחזר והתחלתו ועוד ועוד. אף על פי שהיום הן פחות נפוצות, ניתן לקבל גם הלוואות בלי ריבית. באילו מקרים ואיך זה מתנהל? כל הפרטים אצלינו בפורטל רק תבקש!

למה בכלל צריך לקחת הלוואות?

בניגוד למה שרבים עשויים לחשוב, הלוואות אינן משמשות רק את מי שצריך להחלץ ממצב כלכלי קשה או לפדות חוב ממושך וכבד. המציאות מראה שאנשים רבים מבקשים מדי יום הלוואות פשוט כדי לשדרג את איכות החיים שלהם; להתחיל לימודים גבוהים באוניברסיטה או מכללה, לקנות בית חדש למשפחה המורחבת, להחליף סוף סוף את הרכב המקרטע וכיוצא באלה.

כאשר זוכים לקבל הלוואה מהבנק או מגורמים אחרים, למעשה מוזרם אל החשבון באופן מיידי כסף מזומן, נגיש וזמין לכל מטרה שלא תהיה, כשמועד ואופן ההחזר משתנה מאוד; יש גופים ובתי הלוואות שיאפשרו החזר בשלב מאוחר, אחרות יעניקו הזדמנויות רק אחדות לפרוע את ההלוואה לעומת כאלה שיאפשרו יציאה בכל רגע נתון וכו' וכו'.

בנק הלוואות ללא ריבית – האפשרויות

ראשית יש לציין שהלוואות רגילות שהן בתוספת ריבית שכיחות הרבה יותר ולכן הסיכוי לקבל אותן גבוה בהרבה בהשוואה להלוואות בלי ריבית. כמו כן גם גובה ההלוואה המוצע מאוד שונה, כמובן לטובת ההלוואות עם הריבית.

האמצעי הראשון דרכו ניתן לבקש הלוואה ללא ריבית הוא על ידי פתיחה של חשבון חדש בבנק מסויים. בכדי לעודד כמה יותר פתיחות של חשבונות, מעודדים הבנקים הן את הלקוחות הפוטנציאלים שלהם והן את לקוחותיהם הקיימים בליקחת הלוואות ללא ריבית. מקרה אפשרי נוסף הוא כאשר לקוח הבנק משוייך לחברה או עסק שעובד בשיתוף פעולה עם הבנק למתן הלוואות נטולות ריבית לעובדים שלהם.

למעשה, לעסקים וארגונים שפועלים למטרות רווח אין אינטרס ממשי להעניק הלוואות בלי ריבית, שכן המשמעות עבורם היא לאבד מערך כספם. לכן הסיבה היחידה שבנקים עשויים להציע אותן היא כדי לצריף עוד לקוחות אל הבנק או לשמר לקוחות קיימים מתוך אמונה כי אותם הלקוחות כבר יחזירו לבנק את ההשקעה שלו בהם לאורך השנים.

בנוסף לבנקים ישנם גם ארגוני צדקה וגמח"ים שלא גובים ריבית על מתן הלוואות אך אלו מיועדים בעיקר לאוכלוסיה הנזקקת, יש להמתין זמן רב מאוד על לאישור ההלוואה וההלוואות מאוד מוגבלות.

המשמעות של לקיחת הלוואות בלי ריבית

חשוב לזכור כי שום הלוואה לא ניתנת ללא כל תנאים מוקדמים או דרישות ולכן חשוב שתבדוק היטב גובה חישוב הלוואה ואת תנאי התשלום. בנק הלוואות ללא ריבית עשוי לדרוש שתעביר את המשכורת החודשית שלך אליו למשל, לוודא שתהיה לך משכורת חודשית בסכום סף מסויים, וכן יש לציין כי הלוואות בלי ריבית הן בדרך כלל נמוכות ומוגבלות יותר מהלוואות רגילות. הבנק בדרך כלל מאשר הלוואות מהסוג זה רק באופן חד פעמי ולכן קשה להתבסס על האפשרות הזו כדרך טובה ויעילה מדי.

בדוק את זכאותך להלוואה והגש בקשה כבר בדקות הקרובות!

מוותר על הנאות החיים ולא נוסע לחו"ל כי ההוצאות קוברות אותך? מתעניין בנוגע למתן הלוואות לכל מטרה? בקשת הלוואה לא חייבת להיות מסובכת או בלתי אפשרית! פורטל רק תבקש מזמין אותך למלא מספר פרטים בטופס שכאן באתר ולהנות מהשוואה מהירה בין חברות ביטוח, בתי הלוואות, בנקים וכדומה במהירות, ללא כל התחייבות מצדך או תשלום מוקדם כלשהו!