הלוואות ללא כרטיס אשראי


אדם מחזיק בכרטיס אשראי

חברות האשראי מציעות הלוואות בתנאים יחסית נוחים ולכל מטרה, עם זאת לא לכולם יש כרטיסי אשראי, לכן כדאי לדעת כי ניתן לקבל את ההלוואה גם ללא כרטיס מחברת האשראי. זהו אפיק רווחי עבור חברות האשראי, ולאחר הרפורמה בענף ההלוואות, החברות החלו להציע ללקוחות המחזיקים כרטיס אשראי הלוואות במספר מסלולים לבחירה.

כיום, ניתן לקבל הלוואות ללא כרטיס אשראי מרוב החברות, זו הלוואה מהירה לכל מטרה, ללא צורך להנפיק כרטיס אשראי, וללא ערבים או בטחונות. ברוב המקרים, ניתן לקבל הלוואות בלי כרטיס אשראי עד לסכום של 50,000 ₪, את הכסף מקבלים בהעברה לחשבון הבנק (עו"ש), תוך כ-3 ימי עסקים בלבד.

הלוואה נוחה בלי להנפיק כרטיס אשראי

הלוואות ללא כרטיס אשראי מתאימות לכולם, זו הלוואה מיידית שכל אחד יכול לקבל, לאחר בדיקה קצרה ותשאול טלפוני. חברות האשראי אינן מעוניינות לקחת סיכונים מיותרים, לכן הן מבצעות מספר בדיקות לפני אישור ההלוואה, לווים המחזיקים כרטיס אשראי לרוב זוכים לתנאים טובים יותר ולריבית אטרקטיבית, אך מי שאין ברשותו כרטיס אשראי, ולא מעוניין בהנפקת כרטיס חדש, יכול לקבל את ההלוואה, ללא ערבים ובטחונות, ועליו להחזיר את הכסף בתשלומים חודשיים לתקופה של עד 48 חודשים או יותר, בהתאם למדיניות חברת האשראי.

תנאי ההלוואות בלי כרטיס אשראי משתנים מחברה אחת לאחרת, לכן כדאי לפנות לכל החברות המציעות הלוואה זו, להשוות תנאים, ורק אז לקבל החלטה. חברות האשראי מציעות הלוואות בלי כרטיס אשראי, לכל מטרה, ובלי לחייב את הלווה לקבל כרטיס אשראי מהחברה. זו הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת במסגרת האשראי בחשבון הבנק, ניתן להשתמש בכסף למטרות שונות, בהתאם לצורכי הלווה.

למידע נוסף בנושא הלוואות ללא כרטיס אשראי השאר פרטיך באתר. המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יסייעו לך לקבל את ההלוואה הנוחה והמתאימה ביותר עבורך.