הלוואות לגימלאים


כסף שהתקבל מהלוואה

שוק ההלוואות הוא השוק הפיננסי הגדול בישראל וניתן אפילו לומר כי כלכלת ישראל נשענת על שוק זה. כמעט כל אדם מוצא עצמו זקוק להלוואה פעם או יותר לאורך חייב, מכל מיני סיבות שלמענן הוא זקוק לסכום כסף, שאי ביכולתו להשיג במלואו. ישנן קבוצות בישראל, אשר זוכות לתנאים טובים ביותר כאשר הם רוצים לקבל הלוואות, מסיבות של תרומה לחברה או קבוצות במצוקה. קבוצה אחת שכזו היא גמלאי צה"ל.

הלוואות לגמלאי צה"ל

גימלאים שהם אנשי צבא לשעבר- הם אלה ששירתו בצבא ההגנה לישראל לאורך כל הקריירה שלהם וכעת הם בגיל פרישה מהצבא ומעלה. בשל תרומתם למדינה ולביטחונה ובשל התנדבותם לשרת בצבע הקבע לאורך שנים, ישנן קבוצות רבות של נדבנים, בארץ ובעולם, המציעות הלוואות לגימלאי צה"ל. בנוסף לקבוצות אלה, גם הבנקים ומקורות המימון החוץ בנקאיים מציעים הלוואות לגימלאים עם הטבות יוצאות דופן. בנוסף ישנן קרנות והלוואות מהמדינה המוצעות לגימלאים.

בפורטל רק תבקש, תוכלו לבדוק את הזכאות שלכם לקבל הלוואה ממקורות שונים. במקום לפנות לכל גוף פיננסי ולכל קרן המציעה הלוואה ולבדוק מה כל אחד מציע, פשוט השאירו את פרטיכם באתר וזהו. אנו נעשה את העבודה מכאן – הצוות המקצועי של רק תבקש יבדוק את זכאותכם ויפנה אליכם את ההצעות האטרקטיביות ביותר. השאירו פרטים עוד היום, השירות מוצע ללא עלות וללא התחייבות.