הלוואות לגיל השלישי


הלוואה לכל מטרה

כמה פעמים בחיים אנו נאלצים לקחת הלוואה מהבנק ולאילו מטרות? כשצריך לעשות שיפוץ בבית, כשרוצים להחליף את הרכב, שצריכים לממן לימודים לעצמנו או לילדים, בשביל חופשה שאנחנו משתוקקים אליה, לממן אירוע משפחתי ועוד מטרות שונות. הבנקים מאשרים את ההלוואות כי הם מסתמכים על גובה המשכורת שלנו, על עתידנו ועל עמידה שלנו בהתחייבויות קודמות כלפי הבנק. אך מה קורה כאשר העתיד קצר מהעבר? הלוואות למבוגרים או לקשישים ניתנות לכל דורש בגיל המתאים?

הלוואות לפנסיונרים

כמו בכל קבוצת גיל, כמובן שההלוואות לגיל השלישי, אינן ניתנות לכל דורש. הבנק כמובן דואג ליכולתו של הלווה להחזיר את ההלוואה. רק שלשם כך, הוא לא תמיד בודק כמה הם מרוויחים או מה יש להם בבנק. בגיל הזהב, הבנק יכול קודם כל, לתת הלוואות תמורת נכסים אשר בבעלות הלווה, כמו בית או אוטו. הבנק מעניק הלוואה תמורת שיעבוד הרכב או הנכס והלווה לא צריך לשלם החזרים חודשיים. לאר מותו של הלווה, הנכס או הרכב נמכר וההלוואה בתוספת הריבית עוברת לבנק וההפרש, עובר ליורשו של הלווה.

כמובן שישנן דרכים נוספות לקבל הלוואות בגיל מבוגר, ישנן הלוואות לפנסיונרים, כאשר הפנסיה החודשית היא מקור המבטיח לבנק את קבל ההחזר או קרנות המיועדות לצורך זה.

רוצים לבדוק את הזכאות שלכם להלוואות בבנקים השונים או במקורות המימון החוץ בנקאיות? השאירו פרטים באתר רק תבקש והצוות המקצועי והמסור שלנו יסייע לכם ללא עלות וללא כל התחייבות, בכל שאלה שיש לכם.