הלוואות למשפחות חד הוריות


כסף שהתקבל מהלוואה

שוק ההלוואות הוא כנראה השוק הפיננסי הגדול בישראל. בעוד שבעבר רק בנקים הציעו הלוואות והדרישות היו גבוהות, בשנים האחרונות נפתח השוק לחברות מימון חוץ בנקאיות, אשר הולכות ומתרבות ומתחרות עם הבנקים על הלקוחות. כך, שבשנים האחרונות קל הרבה יותר לקבל הלוואה מאשר מפעם, מקורות המימון האפשרויות הן רבות יותר ומסלולי ההלוואות מגוונים יותר ומחולקים לפי קטגוריות רבות מספר. הקטגוריות ממיינות סוגי אוכלוסייה כמו: נזקקים, מעמד ביניים, יוצאי מדינות מסוימות ועוד, ממיינות אנשים בסטטוסים שונים: הלוואות לזוגות צעירים, הלוואות לגרושות וכן הלוואות למשפחות חד הוריות.

הלוואות לאימהות חד הוריות

נכון, כאשר מדברים על משפחות חד הוריות אז נהוג לחשוב על אימהות, אך למרות שהנשים אכן מהוות רוב במשפחות חד הוריות, ישנן גם משפחות חד הוריות עם אבא. משפחות חד הוריות לא פעם מתקשות לעמוד בהוצאות הרבות של מגורים וגידול של ילד או מספר ילדים. לכן, פעמים רבות משפחות חד הוריות נזקקות להלוואה שתסייע להם לעמוד בהוצאות כמו מימון בר מצווה או בת מצווה, מסיבת יומולדת, לחופשה משפחתית קצרה או אפילו בשביל קניות של אוכל ובגדים לפני חג.

היכן ניתן לקבל הלוואות משפחות חד הוריות?

בין אם מדובר בהלוואות לנשים חד הוריות או לגברים, ישנם מקורות רבים שניתן לפנות אליהם לשם קבלת הלוואה. קודם כל יש כמובן את הבנקים ואת חברות המימון החוץ בנקאי, שמציעות הלוואות בתנאים די נוחים לכל מטרה. בנוסף, ישנן קרנות של המדינה ושל נדבנים מקהילות יהודיות מרחבי העולם, ששמחים להעניק הלוואות וסיוע כלכלי למשפחות חד הוריות, לשם רווחת הילדים.

רוצים לבדוק את זכאותכם להלוואות ללא עלות וללא התחייבות. במקום לבזבז זמן יקר, השאירו פרטים באתר רק תבקש והצוות המקצועי שלנו יאתר את ההצעות האטרקטיביות ביותר עבורכם ויפנה אותן אליכם בהקדם.