הלוואות חוץ בנקאיות


מחשבון לחישוב הלוואה וריביות של הלוואה

בעבר, במידה ואדם היה זקוק להלוואה, הוא היה יכול לפנות רק לבנק שבו מתנהל חשבונו, בכדי לקבל את ההלוואה. אך כיום, התחרות בתחום ההלוואות היא גדולה מאי פעם; לא רק שכל בנק מציע הלוואות ללקוחות כל הבנקים, אלא ישנם גופים פיננסיים רבים המציעים הלוואות. בנוסף לכך, הצטרפות הגופים הפיננסיים לתחום ההלוואות יצר כזאת תחרות בשוק, שכל גוף מציע תנאים טובים יותר למתן ההלוואות.

הלוואות בלי בנק

אנשים רבים זקוקים להלוואה אותה לא יוכלו לקבל מהבנק, מסיבות מגוונות. יש כאלה שהצ'קים שלהם חזרו, יש כאלה שגובה המשכורת שלהם לא מאפשר לתת להם הלוואה יותר מסכום מסוים ועוד סיבות כאלה ואחרות. הבנק הוא אחד מהגופים הפיננסיים הנוקשים ביותר ולכן, כאשר הבנק אינו מעורב, יש לאנשים אלה סיכוי גבוה יותר לקבל את ההלוואה.

הלוואות על חשבון הפנסיה

גם אם אין לכם מי שיערוב לכם בהלוואה, ישנם אמצעים אחרים אשר באמצעותם הגוף הפיננסי המלווה, מבטיח כי תחזירו את ההלוואה. ישנן הלוואות שניתנות על חשבון הפנסיה, זה אמנם לא הכי אידיאלי ללוות כספים על חשבון הפנסיה שלכם, אך יש אנשים שצריכים את הכסף באופן מידי ולכן, אפשרות זו מסייעת בידם, כאשר נקלעו למצב כלכלי לא טוב.

הלוואות חוץ בנקאיות – לא שוק אפור

כשאנחנו אומרים הלוואות חוץ בנקאיות, אנו יודעים כי אנשים רבים חושבים שהכוונה היא להלוואות בשוק האפור. תנו לנו להרגיע אתכם, מדובר בהלוואות חוקיות לחלוטין, הניתנות על ידי גופיים וחברות מסחריות ידועות ורשומות וכן על פי חוק. בעבר, כאמור, רק הבנקאים היו רשאים לתת הלוואות והלוואות מחוץ לבנק היו לא חוקיות ונלקחו רק בשוק האפור. אך עם כניסת הגופים הפיננסיים לשוק ההלוואות, ישנן מקורות ואפשרויות רבות מאוד לקבל הלוואות, שלא דרך הבנק.

בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה נשמח לעמוד לשירותכם, לתת לכם מידע מקצועי בתחום הפיננסי ולסייע לכם לבדוק את זכאותכם להלוואה, ללא עלות וללא התחייבות. אם ברצונכם לקבל שירות מהצוות הפיננסי המנוסה של פורטל רק תבקש, השאירו פרטים באמצעות הטופס הקצר או הנציגה הווירטואלית , המופיעים בעמודי הפורטל, ואנו ניצור קשר בהקדם.