הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים


חברה חוץ בנקאית מעניקה הלוואה

בשנים האחרונות, ובמיוחד לאחר המשבר הפיננסי בשנת 2008, רגולטורים בכל רחבי העולם החלו להגביל את הבנקים המסחריים במתן ההלוואות הצרכניות והעסקיות השונות. כתוצאה מכך, גם הבנקים בישראל נאלצים כעת להגדיל את הונם העצמי ולהקשיח את תנאי מתן האשראי ללקוחות שאינם יכולים להעמיד ביטחונות מספקים כנגד ההלוואות.

הסיטואציה שנוצרה הביאה לפריחה מחודשת של שוק האשראי החוץ בנקאי אשר כולל חברות ביטוח, גופים מוסדיים ועסקים פרטיים שעוסקים במתן הלוואות.

מאפייני הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

כאשר אדם זקוק לסכום כסף מגוף חיצוני, יש באפשרותו לפנות בבקשה לקבלת הלוואה חוץ בנקאית במספר אפיקים זמינים, כאשר הסיכוי של מענה חיובי הוא גבוה הרבה יותר מאשר האופציה הבנקאית. הסיבה לכך, היא כי בניגוד לבנקים, חברות חוץ בנקאיות אינן מפוקחות באופן הדוק ויכולים להיות גמישים יותר במאפייני מתן האשראי.

בעת בחינת הבקשה, הגוף המלווה אמנם יבדוק בדרך כלל את המצב הפיננסי השוטף של הלווה הפוטנציאלי, ידרוש תדפיסי בנק אחרונים ותלושי משכורת שמעידים על הכנסה שוטפת. אולם, הריבית הגבוהה יותר שמשלם הלקוח בדרך כלל, מפצה את החברות החוץ בנקאיות על סיכוני האשראי הקיימים.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום האשראי ללא שום עלות או התחייבות. במידה ואתה זקוק לכסף וחושב על נטילת הלוואה בזמן הקרוב, הגעת למקום הנכון. מלא את פרטיך בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר טלפוני בהקדם האפשרי.