הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה


כסף שהתקבל בהלוואה

אנשים רבים פונים לבנק כאשר הם זקוקים לכסף, החורג מתקציבם ובשביל מטרה כלשהי. יש כאלה שלוקחים הלוואה בשביל לשלם על אירוע משפחתי כמו חתונה, בר מצוות, ברית או יומולדת, ישנם כאלה שלוקחים הלוואה למטרות עסקיות כמו קידום העסק ועוד סיבות כאלה ואחרות. אך הבנק לא מאשר הלוואות לכל אדם ולפעמים הפתרון הוא לפנות לגוף פיננסי, חוץ בנקאי, שמציע אפשרויות מימון.

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה

הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות שניתנות על ידי גופים פיננסיים חוץ בנקאיים כמו חברות ביטוח, חברות אשראי, בתי השקעות וכן, חברות המציעות הלוואות מימון כמו חברות ליסינג ועוד. הלוואות אלה, בדומה לבנק, ניתנות בסכומים שונים ולמטרות שונות ומגוונות.

האם ניתנות הלוואות חוץ בנקאיות ללא כרטיס אשראי?

לקוח המעוניין לקבל הלוואה מגוף חוץ בנקאי, אינו מחויב בנשיאת או בבעלות כרטיס אשראי. ישנן חלופות אחרות לכרטיס אשראי, למתן בטחונות עבור ההלוואה המבוקשת.

הלוואות חוץ בנקאיות ללא ערבים

יש דבר כזה הלוואות ללא ערבים ובכלל, אם ברשותכם נכס מסוים כמו בית או רכב, תוכלו לקבל הלוואה כנגד משכון הרכב או הבית ולא לערב קרובים וחברים במצבכם הפיננסי.

האם יש הלוואות חוץ בנקאיות ללא ריבית?

הריבית, אותה נושאת כל הלוואה, היא בעצם התשלום של הלווה למלווה. הריבית, היא הסיבה שבגינה גופים פיננסיים מציעים הלוואות לקהל הרחב. ולכן, כל הלוואה נושאת בחיוב ריבית, שכן זהו הרווח של הגוף המלווה. אך למרות זאת, ישנם הלוואות עם ריבית גבוהה יותר או נמוכה יותר, תלוי בגוף המלווה, בגובה סכום ההלוואה וכן באורך תקופת ההחזר של ההלוואה. לכן כדאי לבדוק תחום זה, לבדוק מה הריבית שמציעים גופים שונים על אותה ההלוואה, ולאחר שבדקתם היכן מוצעת הריבית הנמוכה ביותר, כדאי לשאול ולהתייעץ, איך ניתן לשנות את תנאי ההלוואה, בכדי להפחית או הריבית.

רוצים לקבל מידע נוסף? לא בטוחים מהיכן לקחת הלוואה? רוצים לבדוק זכאותכם לקבלת הלוואות לא מהבנק? פנו לצוות של פורטל רק תבקש, באמצעות הטופס הקצר או הנציגה הווירטואלית, ותקבלו את כל המידע שאתם צריכים.