הלוואות גם למוגבלים בבנק


אדם בחליפה מחשב ריבית במחשבון

מערכת בנקאית יעילה חייבת לנהל סיכונים בצורה אפקטיבית על מנת לשמור על מאזן תקציבי ולהימנע ממצבים של חובות אבודים. אחת מן הדרכים שהבנקים עושים זאת היא בעזרת סנקציות על לקוחות שאינם עומדים בהתחייבויות הכספיות שלהם. כאשר לקוח ספציפי רושם מעל עשרה צ'קים ללא כיסוי במשך תקופה של שנה אחת, הבנק הופך את חשבונו למוגבל. כתוצאה מכך, לא יהיה באפשרותו לקבל כל סוג אשראי מהבנק למשך שנה שלמה – כולל כרטיסי אשראי, אוברדרפט, הלוואות בנקאיות ועוד.

הלוואות גם למוגבלים בבנק – האופציות הנוספות

מצבם של הלקוחות העסקיים שמוגבלים בבנק הוא המורכב ביותר. מצד אחד, כל בעל עסק מסתמך על אשראי זמין באופן שוטף וכאשר האפשרות לקבל הלוואה מהבנק נחסמת, החברה יכולה בקלות הגיע לפשיטת רגל. מצד שני, לקוחות עסקיים עושים שימוש תדיר במיוחד בצ'קים ולכן הם חשופים לסיכון להפוך ללקוחות מוגבלים בגלל חוסר ערנות זמני.

ברם, קיימת בכל זאת אפשרות לגייס הלוואות למוגבלים בבנקים דרך החברות החוץ בנקאיות השונות. גם בגופים אלה נעשית כמובן בדיקה של היסטוריית האשראי והנתונים האישיים של כל לווה פוטנציאלי, אך החברות החוץ בנקאיות אינן נתונות לרגולציה הדוקה כמו הבנקים ולכן יכולות להיות גמישות יותר.

מאפייני הלוואות למוגבלים בבנק

הריביות שגובים הגופים החוץ בנקאיים הם גבוהים יותר אך ניתן לקבל פריסה ארוכה של החזר האשראי ואף להתאים את תנאי המסלול להעדפות האישיות של כל לווה. בנוסך לכך, תמיד קיימת האפשרות לפרוע את ההלוואה בצורה מוקדמת לאחר סיום ההגבלה בבנק.

נציין גם, כי הגופים הפרטיים שמציעים אשראי צרכני אינם מקבלים מידע מבנק ישראל (בניגוד לבנקים) ולכן הם יתבססו בעיקר על נתונים אחרים כמו תלושי משכורת אחרונים, הוכחת בעלות על דירה או מכונית, דפי חשבון בנק מהחודשים האחרונים ועוד. במידה וכל הנתונים תקינים, ניתן לגייס אשראי בעלות זולה יחסית.

אנו באתר רק תבקש הלוואה לכל מטרה מאפשרים לך לעשות השוואה בין אפשרויות האשראי המשתלמות ביותר ללא כל עלות או התחייבות מצדך. אם אתה רוצה לקבל הצעות אטרקטיביות של אשראי למוגבלים, השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.