הלוואות גישור בריביות משתלמות לרכישת דירה


אשה מחזיקה דגם של בית אותו היא מבקשת לרכוש בעזרת הלוואת גישור

קונה בית? פנה לקבלת הלוואות גישור

רכישה של בית חדש עומדת על הפרק, רכב או נסיעה יקרה לחו"ל? כדאי להצטייד בקצת מזומנים שיסייעו לך לעבור את התקופה הדחוקה כלכלית הזו. איך עושים את זה ואילו הלוואות רלוונטיות לחודשים הללו? קוראים להן הלוואות גישור. כל המידע וההצעות אצלינו בפורטל רק תבקש!

מהן הלוואות גישור ולמה הן משמשות?

בניגוד להלוואות רבות אחרות המתפרשות על פני שנים ארוכות, הלוואות מהסוג הזה הן הלוואות לטווח קצר (בין כמה חודשים לתקופה של עד כשנתיים, לרוב) ומיועדות לגשר על תקופה מסויימת בחיים שבה תזדקק להלוואה נוחה ומהירה.

באילו מקרים למשל תבקש הלוואת גישור? הלוואת גישור מקושרת הרבה פעמים לרכישת בית, ולכן ניקח לרגע את הדוגמא הזו. הרבה פעמים הכסף של קניית בית חדש יגיע ממכירה של בית אחר. אך לעיתים, הכסף מהמכירה יהיה נזיל רק לאחר מועד התשלום עבור הבית החדש, וכאן בדיוק נכנסת לתמונה הלוואת הגישור, שתעזור לך לקנות את הבית בקלות ולהחזיר את ההלוואה מיד לכשהבית הישן ימכר.

כדי לזכות בהלוואה שכזו צריכה להיות סיבה או מטרה ברורה והיא איננה ניתנת לתקופה ארוכה של כמה שנים אלא כמה חודשים בדרך כלל. את סכום ההלוואה מצמידים לריבית, כשבחלק גדול מהמקרים החזר הלוואה יתבצע בתום התקופה ולא כתשלומים חודשיים בדומה להלוואות מסוג אחר.

לקריאה נוספת: הלוואות גישור קרן השתלמות

הבנקים מסוגלים היום להציע לך לבחור בין הלוואות צמודות למדד המחירים לתרכן בריבית קבועה, צמודות מט"ח, לא צמודות על בסיס ריבית פריים ועוד.

בדומה למכירה וקניית דירה, אותה הלוואה יכולה לשרת כל אחד גם עבור מכירה ורכישה של רכב לדוגמא, כאשר יש צורך לרכוש אוטו באופן מהיר אך אין את הממון לעשות זאת לפני המכירה של הרכב הקודם.

הלוואות גישור מבקשים כאן!

אל תדחה את החלומות שלך. בדוק את סיכוייך לקבל הלוואת גישור והגש בקשה לזכאות כבר בדקות הקרובות! מלא את הפרטים שלך בטופס הקצר שפה באתר ותהנה מפניות של בנקים וחברות מימון אחרות לקבל פרטים על ריביות, מחשבון הלוואות, תנאי החזר וכדומה, בחינם וללא התחייבות!