הלוואות גישור למוגבלים


כסף שהתקבל דרך הלוואה

תחום ההלוואות הוא נפוץ וכל אדם שנתקל בסיטואציה בה הוא זקוק לסכום שחורג מתקציבו, הוא פנוה לבנק בכדי לקבל הלוואה. הלוואות רבות ומגוונות ניתנות בכל יום למטרות כמו קניית רכב, שיפוץ הבית, מימון התואר לילד ועוד. אך ישנם אנשים שהבנק מסרב לתת להם הלוואות, בגלל בעיות פיננסיות קודמות שיש להם.

מה זה אומר להיות מוגבל בבנק?

להיות מוגבל בבנק זה אומר שהבנק הגביל את השימוש בחשבון הבנק, בשל אחת או יותר מהסיבות הבאות: צ'קים שלכם חזרו, לא עמדתם בהוראת קבע ו/או בהחזר של הלוואות קודמות או שפתחו לכם תיק בהוצאה לפועל. לאחר שחשבונכם מוגבל, לא תוכלו לבצע פעולות מסוימות, כאשר בין היותר זה אומר שלא תקבלו אישור להלוואות נוספות.

האם ישנן הלוואות גישור למוגבלים?

עם חשבון בנק מוגבל, האפשרויות הפיננסיות הולכות ומצטמצמות, אך לא באופן מוחלט. מי שיש לו חשבון מוגבל יוכל לקבל הלוואות ממקורות חוץ בנקאיים, המציעים הלוואות למוגבלים, באישור המדינה. כלומר, ישנם גופים פיננסיים שקיבלו אישור ממדינת ישראל לתת הלוואות למוגבלים. אמנם הלוואות אלה ניתנות בריבית גבוהה ובתנאים שאינם מתפשרים, אך זהו פתרון חוקי וזמין, בעבור אלה שחשבונם מוגבל.

לפני שאתם לוקחים הלוואה, אל תחשבו שבגלל שחשבונכם מוגבל אתם חייבים לקבל את ההצעה הראשונה שניתנת לכם. כדאי לבחון מספר הצעות וזאת כמובן, לאחר שווידאתם שלגוף המציע את ההלוואה יש את האישורים הנדרשים לכך. בפורטל רק תבקש תוכלו להשאיר פרטים ולקבל ייעוץ מקצועי באשר להלוואות למוגבלים – השאירו פרטים עוד היום וקבלו מידע פיננסי ללא כל התחייבות מראש.