הלוואות גדולות למוגבלים


כסף שהתקבל מהלוואה

במצב הכלכלי של היום, אנשים רבים מוצאים את עצמם במצב שבו הם מוגבלים בחשבון הבנק שלהם. הגבלה של חשבון הבנק בדרך כלל נעשית בגלל צ'קים שחזרו כי לא היה מספיק כיסוי בחשבון, אי עמידה של הלקוח בהחזרים של הלוואות קודמות, אי עמידה בהוראות קבע או פתיחה של תיק בהוצאה לפועל.

איך אפשר לקבל הלוואות גדולות למוגבלים

הבנק לא ממהר לתת הלוואה למוגבלים ובדרך כלל יסרב באופן גורף לבקשות להלוואה של מוגבלים, למעט מקרים חריגים ביותר. בשל כך, האפשרות של לקוח מוגבל לקבל הלוואה גדולה, כמעט ואינה קיימת. מלבד הבנקים, ישנם גופים חוץ בנקאיים המציעים הלוואות ושם ימצאו המוגבלים כי ביכולתם לקבל הלוואות למרות היותם מוגבלים בחשבון הבנק.

בעל חשבון מוגבל שרוצה לקבל הלוואה צריך לפנות לגורם חוץ בנקאי שיש לו אישור מהמדינה להעניק הלוואות, כמו למשל חברות אשראי או ביטוח גדולות. בשל הסיכון שכרוך במתן הלוואה לבעל חשבון מוגבל, התנאים להלוואות למוגבלים הם נוקשים, בריביות גבוהות ובדרישות להעמדת בטחונות.

אם הגעתם למצב שבו חשבונכם מוגבל ואתם זקוקים להלוואה ומעוניינים לבדוק מהן האפשרויות הפיננסיות שעומדות בפניכם, צוות פורטל רק תבקש זמין עבורכם. השאירו פרטים באמצעות הנציגה הווירטואלית או הטופס בעמודי הפורטל, והצוות שלנו יעניק לכם ייעוץ מקצועי, בכל הקשור להלוואות למוגבלים בפרט ולהלוואות בכלל, ללא כל תשלום או התחייבות מראש.