הלוואות בצ'קים למוגבלים


שטרות כסף שניתנו כהלוואה

לקוחות בנקאיים אשר מתנהלים בצורה לא מסודרת ואינם עומדים בהתחייבויות הכספיות שלהם, יכולים למצוא את עצמם בסופו של דבר תחת סנקציות מצד גוף פיננסי ספציפי או אף כלל המערכת הבנקאית. סיטואציה זו, שבה הלקוח הופך למוגבל מבחינת הבנק, מקשה מאד על קבלת הלוואות בנקאיות, שימוש בכרטיסי אשראי, כניסה לאוברדרפט בחשבון ועוד.

נטילת הלוואות בצ'קים למוגבלים

אנשים שנמצאים בסטטוס של מוגבלים בבנק מסוים, יתקשו בדרך כלל לגייס הלוואות גם מבנקים אחרים והדבר בהחלט יכול לפגוע בחיי היומיום שלהם. לקוחות עסקיים, לדוגמא, תלויים לחלוטין בקו אשראי זמין מצד הבנק לצורך הפעילות השוטפת של העסק ואילו לקוחות פרטיים מסתמכים על אשראי לצורך רכישת מוצרים חיוניים ויקרים בתשלומים.

פתרון אפשרי למוגבלים בבנק נמצא בגופים החוץ בנקאיים שמציעים אשראי ללווים פוטנציאליים שמחזיקים בפנקסי צ'קים ברשותם. הלוואות בצ'קים למוגבלים מסוג זה זמינות בעיקר בחברות פרטיות, שעוסקות במתן אשראי צרכני ועסקי בסכומים נמוכים יותר. הלקוח מקבל את הסכום המבוקש כאשראי ורושם בתמורה צ'קים דחויים לטווח של שנה עד שנה וחצי בתוספת ריבית ועמלות.

היתרון הגדול הוא כי גופים חוץ בנקאיים אלו פחות נוקשים מבחינת הקריטריונים של הלקוחות ולכן גם אנשים בסטטוס מוגבל יכולים לקבל את ההלוואה, לה הם זקוקים. עם זאת, צריך לזכור כי תנאי הריבית יהיו בדרך כלל פחות משתלמים ממסלולים אחרים בשוק.

האם אתם זכאים ליטול הלוואה בצ'קים? היכנסו למאמרים הבאים

הלוואות לשכירים בצ'קים

הלוואה בצ'קים עד הבית

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום האשראי ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך בעמוד זה וניצור אתך קשר במהירות האפשרית.