הלוואות בערבות מדינה


מקים עסק? קבל הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים

הקמת עסק מצריכה הרבה חזון, מוטיבציה ויזמות, אך כמובן גם הרבה ממון. אנשים רבים אשר חולמים על עסק משלהם ויש להם את כל היכולות להקים אותו, מוצאים את עצמם מבקשים מימון ממשלתי לעסקים קטנים שיסייע להם להגשים את החלום הזה.

העסק שלך תקוע בגלל תזרים של מזומנים? גלה איך תוכל לצאת מהבוץ בעזרת הלוואות לעסקים מהמדינה.

 

מהן הלוואות בערבות המדינה ולמי הן מיועדות?

 

הלוואות בערבות המדינה נועדו לסייע לאנשי עסקים שאינם מסוגלים עוד לחרוג ממסגרת האשראי הבנקאי שלהם ומשיתוף הפעולה הכללי שלהם עם הבנק. אף על פי שרוב העסקים מתבססים בעיקר על הבנקים כמקור למתן הלוואות, הם לא אחת צפויים להיתקל במצב בו העסק מנוע מלגדול ולהתרחב משום שהבנקים סוגרים את דלתותיהם בפניהם.

כשזה קורה, המדינה נכנסת לתמונה מתוך כוונה לעזור לעסקים קטנים או בינוניים לעמוד שוב על הרגליים בזכות הלוואה מיוחדת שניתנת להם מטעמה, בתנאים נוחים וסבירים עבורם.

הלוואות ממשלתיות לעסקים קטנים

היתרון הגדול והבולט ביותר בכל לסוג זה של הלוואות לעסקים בערבות המדינה הוא שבניגוד להלוואות שנלקחות מבנקים או גופים רבים אחרים כאשר גובה הבטחונות, הערבויות והנכסים אמור להיות שווה (כמעט תמיד) לגובה ההלוואה, כשלוקחים הלוואות בערבות המדינה, אחוז  הבטחונות הוא כ-30 אחוז בלבד ואפילו פחות, כשעל החלק הנותר, המדינה היא זו שלוקחת את האחריות.

בשל העובדה שהלוואה שכזו ניתנת מלכתחילה אך ורק בעבור עסק ולא עבור מטרות פרטיות, גם התנאים להחזרתה מותאמים לעולם העסקי ועל כן תנאי ההחזר, הריביות, התשלומים וההצמדות הם מהנוחים ביותר שיש היום לבעלי עסקים.

לא כל עסק יזכה לקבל הלוואות לעסקים בערבות מדינה, אך התנאים העיקריים שמגדילים את הסיכוי לכך הם שחשבון העסק לא יהיה מעוקל ושאותו עסק לא זכה כבר למימון מהמדינה לעסקים בשנים קודמות.

הגש בקשה עבור הלוואות לעסקים בערבות המדינה עוד היום!

מהו הדבר הראשון שצריך לעשות כדי לקבל הלוואה לכל מטרה? רק לבקש! מלא את הפרטים בטופס הבא ונפנה אליך נציגים מגופים פיננסיים שונים ואמינים לקבלת הלוואות מכל הסוגים כבר בדקות הבאות, בחינם וללא כל התחייבות מהצד שלך!