הלוואה על חשבון קרן השתלמות מגדל


מסמך חתימה על הלוואה מקרן השתלמות

חיסכון בקרן השתלמות כדאי ומשתלם לכולם, לשכירים ולעצמאים. זהו חיסכון אטרקטיבי לטווח בינוני, מטרתו בעבר הייתה לחסוך למען לימודים אך כיום קרנות ההשתלמות הפכו למכשיר השקעה פופולרי בקרב כלל הציבור, בעיקר בגלל הביצועים, התשואות הטובות והטבת המס מטעם המדינה.

עמית קרן השתלמות מגדל יכולים לקחת הלוואה על חשבון הכסף הנזיל או הלא נזיל שנצבר לזכותם בחיסכון. מגדל מציעה הלוואה על חשבון קרן השתלמות בהתאם לחיסכון שצברתם בקרן, זו הלוואה לתקופה של עד 84 חודשים, יש אפשרות לדחות את תשלומי ההחזר (גרייס), התשלום מחייב הוראת קבע בבנק.

הלוואה של 80-50% מהיתרה

הלוואה על חשבון קרן השתלמות מגדל מיועדת רק לעמיתים החוסכים בקרן. ניתן לקבל הלוואה עד 50% מהיתרה בקרן נזילה או הלוואה עד לשיעור של 80% מקרן נזילה.

כדי לקבל את ההלוואה יש להיכנס לאזור האישי באתר של מגדל, למלא טופס מקוון הנקרא 513, יש גם אפשרות להדפיס את הטופס, למלא אותו באופן ידני ולשלוח במייל או בפקס. תוך זמן קצר תקבלו עדכון מנציגי השירות של מגדל והכסף יופקד בחשבון העובר ושב שלכם.

האם כדאי לקחת הלוואה על חשבון קרן השתלמות?

קרן השתלמות היא מכשיר ייעודי להשקעה לטווח בינוני, המדינה מציעה הטבת מס לחוסכים בקרנות השתלמות לכן אם אתם זקוקים להלוואה, עדיף לא לפדות את הקרן. חברות הביטוח המנהלות את קרנות ההשתלמות החלו להציע הלוואות נוחות על חשבון הקרן, לעמיתי מגדל יש אפשרות לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים במיוחד, זו הלוואה זולה יותר בהשוואה לתנאים שהבנקים וחברות המימון הפרטיות מציעים לכם.

כדי לקחת הלוואה על חשבון קרן השתלמות מגדל בתנאים הטובים ביותר ובקלות – השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה והיועצים של רק תבקש הלוואות יחזרו אליכם בהקדם.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואה לכל מטרה

הלוואה חוץ בנקאית