הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי


טופס בקשת הלוואה

כל אדם זקוק להלוואה מדי פעם למטרות שונות, לדוגמה כדי להחליף את הרכב הישן, לסייע לילדים, לממן אירועים משפחתיים, למימון חופשות בארץ או בחו"ל וכדומה. רוב הישראלים הזקוקים להלוואה פונים לבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב שלהם, ולרוב הם אינם מחפשים פתרונות נוספים או משווים תנאים.

לא מעט ישראלים מפקידים מדי חודש כסף לקרן ההשתלמות שלהם, אך לא כולם יודעים כי ניתן לקחת הלוואה על חשבון הכסף שהעמית צבר בקרן, כאשר תנאי ההלוואה בדרך כלל נוחים ומשתלמים יותר לעומת הריבית והתנאים שהבנקים מציעים במסלולי ההלוואות לכל מטרה.

לכן, אם אתם עמיתים בקרן השתלמות בנק לאומי כדאי לכם לבחון את האפשרות לקחת הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי. ההלוואה מיועדת רק לעמיתים, וניתן לקבל הלוואה בגובה עד 70% מהסכום שצברתם בקרן (חיסכון נזיל).

הלוואה חוץ בנקאית בתנאים הנוחים ביותר

הלוואה על חשבון קרן השתלמות בנק לאומי מאפשרת לכם לקבל מימון חוץ בנקאי בתנאים אטרקטיביים. מאחר וזו הלוואה חוץ בנקאית היא אינה פוגעת במסגרת האשראי שלכם, וכדי לקבל את ההלוואה עליכם להגיש בקשה מסודרת ישירות לבנק, דרך האתר, האפליקציה או בסניף.

להלוואה על חשבון קרן השתלמות של בנק לאומי יש יתרונות רבים וחשובים עבורכם, למשל:

• ריבית אטרקטיבית בהשוואה למסלולי הלוואות אחרים.
• תנאי החזר גמישים ונוחים.
• אישור מהיר יחסית של הבקשה.
• אין צורך לפרוע את הקרן כדי לגייס את הכסף.

אם ברצונכם לקחת הלוואה נוחה בריבית נמוכה על חשבון הכסף שצברתם בקרן השתלמות בנק לאומי – השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה. המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם לקבל את ההלוואה הנוחה.