הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם


20,000 שקל להלוואה

אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ מתמחה בניהול השקעות ומציעה מגוון מסלולי השקעה באמצעות קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות השתלמות. אם אתם חוסכים כסף בקרן השתלמות של אלטשולר שחם באפשרותכם לקחת הלוואה כנגד כספי הקופה הנזילים. זו הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית ובתנאי החזר משתלמים.

הלוואה אטרקטיבית החל מ-20,000 ₪

אלטשולר שחם מציעה הלוואה על חשבון קרן השתלמות נזילה בלבד (או כנגד כספים המיועדים להיוון קצבה ולמשיכה בסכום חד פעמי), ניתן לקחת הלוואה החל מסכום של 20,000 ₪ ועד 500,000 ₪ במצטבר. הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם מיועדת רק לעמיתים, שכירים או עצמאים, לתקופה של 3 או 7 שנים. החברה אינה גובה עמלת פתיחת תיק, כדי לקבל את ההלוואה הנוחה יש למלא טופס בקשה ולהגיש אותו באופן מקוון יחד עם המסמכים הבאים:

  • צילום תעודת זהות של העמית.
  • אישור ניהול חשבון בבנק, אפשר לצרף צילום של המחאה והצהרה על חשבונות הבנק.
  • הרשאה חתומה ומאושרת על ידי הבנק.

עד 70% הלוואה

כדאי לדעת כי ניתן לקבל הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם עד לשיעור המקסימלי של 70% מהכסף הנזיל בקרן. החברה מציעה הלוואה נוחה ואטרקטיבית בריבית פריים, ניתן לבחור בין שלושה מסלולי הלוואה עיקריים – שפיצר, גרייס, בלון.

  • הלוואת שפיצר – הלווה נדרש להחזיר את ההלוואה בתשלומי החזר חודשיים הכוללים קרן וריבית.
  • הלוואת בלון – במסלול זה הלווה נדרש לפרוע את סכום ההלוואה והריבית שהצטברה בתשלום אחד בסוף תקופת ההלוואה, אין תשלומים חודשיים לאורך התקופה.
  • הלוואה גרייס – הלווה נדרש להעביר תשלום חודשי רק של הריבית ובסוף תקופת ההלוואה עליו לפרוע את הקרן בתשלום אחד.

לקיחת הלוואה על חשבון קרן השתלמות אלטשולר שחם היא אינה האופציה היחידה העומדת בפניכם, לקבלת אפשריות הלוואה נוספות השאירו פרטים בטופס למטה. המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם לקבל את ההלוואה האטרקטיבית.