הלוואה עומדת


כסף שניתן במסגרת הלוואה

בדוק זכאותך לקבלת הלוואה עומדת

לא כל ההלוואות דומות זו לזו, וישנן אף כאלה שלא ידרשו ממך להחזיר אותן כלל. רוצה לדעת איך ובאילו מקרים זה אפשרי לקבל הלוואה ולזכות בה כמענק עם עמידה בתנאים מסויימים? בוא לשמוע על אפשרות נדירה של קבלת הלוואות עומדות ובקש אותן בעזרת פורטל רק תבקש!

מהי הלוואה עומדת ובמה היא שונה מהלוואות אחרות?

העיקרון במרבית ההלוואות הוא פשוט: מקבלים את סכום הכסף שהוסכם עליו במסגרת הבנק, חברת האשראי או כל גוף מלווה אחר, ובתנאי שיהיה החזר חודשי בגובה מסויים שיגלם בתוכו גם אחוז של ריבית על מתן הכסף.

בניגוד להלוואות הללו, ישנה היום הלוואה מיוחדת שנקראת הלוואה עומדת. את ההלוואה הזאת לא מחזירים בהחזר חודשי כשאר ההלוואות, ופעמים רבות אף לא מחזירים אותה כלל וזוכים למעשה בכסף כמו במענק, כמובן בתנאי שמתקיימת עמידה בתנאים שהוצבו בראשית התהליך.

מהם התנאים לקבלת ההלוואה?

לדוגמא, כחלק מעידוד תושבים במדינת ישראל להעביר את חייהם לעיר הבירה ירושלים, הציעה המדינה הלוואות עומדות למי שיעשה זאת ובתנאי שישאר להתגורר שם מספר מסויים של שנים, וכך קרה גם לגבי פיתוח הגליל ועידוד ההתיישבות שם.

הלוואות עומדות נפוצות מאוד גם במדינות חו"ל כגון ארצות הברית למשל, שהבטיחה הלוואות כמענקים למי שיצטרף לשורותיהם של החקלאים, למשל.

שוב, הייחודיות והיתרון הגדול של הלוואות מסוג זה הוא שברוב הפעמים המלווה לא מחזיר כלל את הכסף וכך זוכה למעשה בכל הקופה; גם להגשים חלום, וגם לעשות זאת בכסף שלא היה שלו מלכתחילה. יש לציין כי על הלוואה גם לא משלמים את הריבית על התקופה כל עוד עומדים בהתחייבות במלואה. בנוסף, גובה ההלוואה עשוי להגיע גם למאות אלפי שקלים לעיתים.

כיצד מבקשים הלוואות עומדות?

כדי לקבל הלוואה, כל הלוואה מכל סוג, צריך להגיש בקשה באופן מסודר ולהראות אמינות ונכונות לעמידה בתנאים. רוצה לבדוק מה מגיע לך ולדרוש זאת עוד היום? מלא את הטופס שלפניך ותהנה מפניות של גופים פיננסיים רלוונטיים למתן הלוואות עכשיו וללא כל התחייבות מצדך!