הלוואה מיידית חוץ בנקאית


המשבר הכלכלי בשנת 2008 וקריסת בנקים רבים שבאה לאחריו, הביאו לשינויים גם במתן האשראי הבנקאי בישראל והקשחת הקריטריונים עבור לווים שאינם יכולים להציע ביטחונות מספקים.

מאפייני הלוואה מיידית חוץ בנקאית

כאשר הלווים הפוטנציאליים גילו כי נטילת הלוואה בנקאית היא לא פשוטה כמו בעבר, רבים פנו לאופציות אחרות בשוק החוץ בנקאי (חברות כרטיסי אשראי, גופי ביטוח ועסקים פרטיים). מכיוון שהפיקוח של הרגולטורים על חברות אלה הוא אינו כל כך הדוק כמו במקרה של בנקים מסחריים, יש ביכולתם להציע הלוואות מידיות חוץ בנקאיות תחת תנאי החזר גמישים למדי. למעשה, היכולת שלהם לגבות ריבית גבוהה יותר נותנת להם את האפשרות להעניק יותר אשראי ואף לאשר הלוואות לאנשים אשר קיבלו סירוב מהבנק.

מכיוון ששוק האשראי החוץ בנקאי מתפתח כל הזמן וחברות רבות שעוסקות בתחום מופיעות חדשות לבקרים, יש צורך ברור להשוות בין ההצעות השונות מבחינת עלויות ותנאים נוספים. צריך לציין, כי ככל שמדובר על הלוואה גדולה יותר, כך ההפרשים בין האופציות הזמינות יהיו משמעותיים יותר והסיכוי להוזיל את ההוצאות הנלוות גדל גם הוא. לפני הבחירה הסופית באפיק הלוואה ספציפי, מומלץ מאד לברר על עברו של המלווה החוץ בנקאי, שנות הניסיון שלו בענף, מוניטין בשוק ועוד.

אם אתה חושב לקחת הלוואה חוץ בנקאית למטרות שונות בתקופה הקרובה, אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה יכולים לסייע לך לחסוך כסף וזמן על חיפושים. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך באתר ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.