הלוואה מהירה


בחורה מחפשת אפשרות להלוואה מהירה

נכנסת לקשיים כלכליים? מעוניין להגיש בקשה לקבלת הלוואה מהירה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! אצלנו בפורטל רק תבקש תמצא מידע רב אודות מסלולי הלוואה ברגע ואודות הגופים השונים המציעים את ההלוואות הללו.

מהי הלוואה ברגע?

הלוואה אקספרס או הלוואה מהירה הינה סוג הלוואה הניתנת באופן מיידי או תוך זמן קצר במיוחד. בהתאם לאופיין, הלוואות אלה מוגבלות לרוב לסכומים נמוכים עד עשרות אלפי שקלים, היות והן אינן דורשות תהליך ארוך ומסובך של קבלת אישורים וחתימה של ערבים.

אילו גופים מציעים הלוואה מהירה?

הגופים המציעים הלוואה אקספרס הינם:

הלוואה ברגע מחברת האשראי

הלוואות אלה ניתנות באופן הבא – הלקוח פונה אל חברת האשראי ומבקש הלוואה באישור מיידי. במידה וחברת האשראי מאשרת את הבקשה, הסכום מועבר אל חשבון הבנק של הלקוח תוך פרק זמן קצר במיוחד. אפשרות נוספת העומדת בפני לקוחות חברות האשראי הינה שימוש בכרטיס אשראי המאפשר דחיית תשלומים בחודשים לחוצים והעברתם לחודשים נוחים יותר.

הלוואה מהבנק

הלוואה באישור מיידי מהבנק ניתן לקבל דרך פנייה למוקד הטלפוני של הבנק או דרך הפקיד בסניף. שים לב כי הלוואות מהירות אלה של הבנק ניתנות לרוב ללקוחות בעלי נתוני אשראי טובים. לקוחות הנמצאים בקשיים ומעוניינים לקבל הלוואה ייאלצו לעבור תהליך ארוך ומסובך יותר עד לקבלת ההלוואה.

מהו גובה הריבית המתלווה אל הלוואה אקספרס?

גובה הריבית המתלווה להלוואות מעין אלה משתנה בהתאם להגדרות של הגוף המלווה. על כן, בטרם אתה מחליט ליטול הלוואה מיידית מגוף זה או אחר, פנה אל מספר בנקים וחברות מימון פרטיות והשווה בין ההצעות השונות אותן אתה מקבל.

סוגי הלוואות נפוצות

בין סוגי ההלוואות הנפוצות ביותר כיום ניתן למנות:

הלוואות לסטודנטים

המטרה של מתן הלוואות לסטודנטים הינה להקל על אקדמאיים בתחילת דרכם הנאבקים בין הצורך להתפרנס לבין הצורך להשקיע את מירב מאמציהם בלימודים. על כן, בנקים רבים מציעים הלוואות נוחות לסטודנטים הזקוקים לעזרה במימון שכר הלימוד ושכר הדירה.

הלוואות לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה כשמה כן היא – הלוואה אשר אינה מצריכה "הגדרת מטרות" כלשהן. לרוב, מדובר בהלוואות המגיעות עד לסכום של מאה אלף שקלים, בהתאם לתנאי הגוף המלווה. הלוואות ברגע לכל מטרה ניתן לקבל באמצעות הבנקים הגדולים או באמצעות חברות האשראי וחברות מימון.

מעוניין להגיש בקשה לקבלת הלוואה באישור מיידי? מלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו בפורטל רק תבקש נפנה אליך מוסדות וגופים מוכרים המציעים הלוואות לקהל הרחב, ללא עלות וללא התחייבות.