הלוואה להשלמת הון עצמי לדירה


אשה מחזיקה דגם של בית אותו היא מבקשת לרכוש בעזרת הלוואת גישור

רכישת דירה היא ללא ספק ההחלטה הפיננסית החשובה ביותר בחייהם של אנשים רבים בישראל, וזאת במיוחד לאור עליות המחירים בשוק הנדל"ן. כדי לממן את קניית הדירה המיוחלת, אנשים רבים פונים לבנקים למשכנתאות ונוטלים הלוואות דיור לטווח ארוך. זהו גם המקום לציין, כי בגלל ההשפעה הרבה של שוק המשכנתאות על יציבות כלכלת ישראל, המדינה מתערבת בתחום זה על ידי רגולציה ותקנות מסוגים שונים.
עד לאחרונה, אנשים אשר ביקשו לרכוש דירה, יכלו לעשות את זה כמעט במימון חיצוני מלא וזאת בעזרת משכנתאות וחברות ביטוח שהבטיחו לבנקים את החזר ההלוואה המלא. בגלל הסיכונים הגבוהים של שימוש בחברות אלה, בנק ישראל אסר על פנייה אליהן וקבע מגבלות של הון עצמי מינימאלי.

הלוואה להשלמת הון עצמי לדירה

אם כך, לאחר התערבות הבנק המרכזי, אין עוד רוכשי הדירות יכולים לממן את הקנייה באופן מלא, אלא חייבים להביא סכומי כסף משמעותיים מהבית. סיטואציה זו, בשילוב עם עליות מחירי הדיור, גרמה לכך, שחלום הדירה התרחק עבור אנשים רבים. ברם, קיימות עדיין אופציות נוספות כדי להגדיל את ההון העצמי והן נמצאות בשוק החוץ בנקאי.

גופים חיצוניים כמו חברות אשראי ועסקים פרטיים מסוגים שונים נתונים לרגולציה הרבה פחות הדוקה מהבנקים. רוכש דירה פוטנציאלי שקיבל סירוב להלוואה נוספת מהבנק, יכול בהחלט לפנות לחברות אלה ולקבל אשראי נוסף במסלולים גמישים במיוחד. חייבים לציין, כי עלויות הריבית יהיו גבוהות יותר בדרך כלל, אך הקריטריונים של ההלוואה יכולים להיות מותאמים באופן מושלם לצרכי הלווה.

מטרתנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה היא להציע מסלולי הלוואות משתלמים במיוחד בהתאם להעדפות האישיות של הלקוח. צריך לציין, כי פעמים רבות, הלקוחות אינם מודעים לאפיקים הקיימים בשוק ההלוואות, שכן מגוון האפשרויות הוא עצום. התייעצות עם אנשי המקצוע שלנו, אשר זוהי ההתמחות העיקרית שלהם, תגרום בהכרח לאיתור אופציה מתאימה ואטרקטיבית יותר עבור הלווה.

פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה עובד בהתאם לצרכים המיידיים שלך, בין עם מדובר על אשראי להשלמת הון עצמי או כל סוג אחר של הלוואה. כדי ליצור אתנו קשר, כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.