הבטחת הכנסה


מחשבון לחישוב ריבית על הלוואה

כל תושב בישראל, בין אם הוא שכיר, עצמאי או אף אינו מועסק כלל באופן זמני או קבוע, מחויב בתשלומי מיסים כמו ביטוח בריאות וביטוח לאומי, שמאפשרים למדינה לבצע תשלומי העברה ולדאוג לזכויות סוציאליות של האנשים החיים בה. כספי ביטוח הלאומי הולכים בין השאר לתשלומים של ימי מחלה של עובדים, דמי אבטלה, קצבת ביטוח לאומי, קצבת נכות, הבטחת הכנסה ועוד.

הגוף שמטפל בגביית מס בריאות וגם בתשלום הקצבאות השונות הוא המוסד לביטוח לאומי, כאשר התקציב שלו מגיע חלקית גם מתקציב המדינה. פרט לאזרחים ישראלים שכירים ועצמאים, ביטוח לאומי וביטוח בריאות הינם חובה גם לעובדים זרים שמועסקים בארץ וגם אזרחים שאינם עובדים מחויבים, כאמור, בסכום מינימאלי מידי חודש.

מהי הבטחת הכנסה?

קצבה זו של הביטוח הלאומי משולמת לאנשים שהכנסתם היא נמוכה במיוחד או כאלה שאין להם הכנסות שוטפות כלל. אנשים אלו מחויבים להתייצב בלשכת התעסוקה בדומה לשכירים לשעבר שאיבדו או עזבו את עבודתם ולברר על משרות שקיימות עבורם. עם זאת, קיימות גם אוכלוסיות ספציפיות שאינן נדרשות להגיע ללשכה מפאת קשיים אחרים, כמו אימהות לילדים קטנים, מכורים לסמים, אסירים בשירות מבחון וכ"ו.

קצבת הכנסת ההטחה יכולה להיות מלאה לאנשים שאינם יכולים לעבוד כלל או משלימה לעובדים שמרוויחים שכר נמוך מאד. פנייה לאנשי מקצוע בזמן הגשת הבקשה לקבלת הבטחת הכנסה, יכולה להביא לתוצאות טובות יותר ולהגדיל את הסיכויים להעברת הקצבה בסכומים משמעותיים יותר.

מאפיינים נוספים של קצבת הבטחת ההכנסה

כדי להיות זכאי להבטחת הכנסה, אדם צריך להיות מעל גיל עשרים ותושב ישראל לפחות לתקופה של שנתיים טרם הבקשה. הכנסתו של מבקש הקצבה אינו יכולה לעלות מעל רמה מסוימת, כאשר נלקחת בחשבון גם הכנסות של בן או בת הזוג, קבלת כספים שאינם מעבודה, דמי מזונות, בעלות על רכב ועוד.

רכב שנמצא בבעלות של מבקש הקצבה אינו שולל את הבקשה באופן אוטומטי, אך שוויו של הרכב אינו יכול לעלות על דרגה מסוימת. סטודנטים, חיילים בשירות סדיר וחברי קיבוץ אינם זכאים לקבלת קצבת הבטחת הכנסה.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מעוניינים להעניק את המידע המרבי על המתרחש בענף ההלוואות הבנקאיות והחוץ בנקאיות בארץ. אופן החשיבה הכללי שלנו הוא, כי ככל שהאינפורמציה המתקבלת על ידי הגולשים היא עדכנית ורלוונטית יותר, כך הסיכוי שלהם להגיע להחלטה מושכלת ונבונה יותר גדל. כמו כן, היעד שלנו הוא לקשר בין מבקשי אשראי פוטנציאליים לבין גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים (חברות כרטיסי אשראי, עסקים פרטיים שפועלים בענף, חברות פנסיה) שמציעים הלוואות אטרקטיביות בהשוואה לאופציות אחרות.

כל לווה צריך לזכור, כי אשראי שמיועד לכל מטרה, ובמיוחד הלוואות עסקיות לפיתוח או הקמה של חברה, נלקחות בדרך כלל בסכומי כסף גבוהים למדי. כאשר ההתחייבויות של הלווה עולות לרמות משמעותיות, הדבר מחייב אותו לנהוג באחריות וזהירות גדולה יותר – לפני החתימה על ההלוואה וגם אחריה.

מצד שני, אין זה סוד, כי הלווים הפוטנציאליים אינם בקיאים תמיד בניואנסים של משא ומתן מול הבנקים, ההבדלים בין סוגי הריביות והאותיות הקטנות בחוזים. לפיכך, אנו ממליצים לכל אדם שמבקש לקחת הלוואה למטרות שונות, להתייעץ עם מומחים אובייקטיביים לפני קבלת ההחלטה הסופית ולקבל מהם עצות מועילות בנושא.

אם יש לך שאלות לגבי תחום הבטחת הכנסה או שמא נקלעת לקשיים ואתה מעוניין לקחת הלוואה בזמן הקרוב, אנו באתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה יכולים לסייע לך ולקשר אותך עם אנשי מקצוע ללא שום עלות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.