האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית


מחשבון וכסף שניתן במסגרת הלוואה למוגבלים בעבר

אין ספק כי הלוואה, עצם היותה גורם עזר להתמודדות עם קושי כספי כלשהו, היא בעצמה מהווה לעיתים קושי, כי הרי עלינו להחזיר אותה בתוספת ריבית. עקב תשלום הריבית, פעם רבות כדאי לשקול היטב האם לקיחת ההלוואה תקל עלינו, או רק תערים על הקשיים הכלכליים.

למרבה השמחה, ניתן לחשוב על גורמים רבים אשר מציעים אלטרנטיבות להלוואות נושאות ריבית. ישנן חברות כגון חברות אשראי או ביטוח המציעות שירות זה, אך הן גובות עמלה או דמי שירות בעד הלוואה שכזו. בעוד החברות השונות מציעות שירותים אלו בתמורה לעלות מסוימת, ניתן גם לקבל הלוואות ללא ריבית מטעם אגודה וולונטרית שאינה הוקמה לשום מטרת רווח.

מהי האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית?

מדובר באגודה ישראלית אשר מטרתה קידום של צרכים חברתיים וקהילתיים, בפרט צרכי רווחה. האגודה מעניקה הלוואות לצרכים שונים כגון קידום עסקים קטנים, משפחות צעירות, חד הוריות, סטודנטים, נפגעי טרור ועוד. האגודה קיימת קרוב ל-25 שנים ועד כה סייע לעשרות אלפי משפחות במדינה להתמודד עם קשיים כספיים כאלה ואחרים.

כאמור, מדובר בהלוואה שאינה נושאת ריבית. עם זאת, תנאי ההלוואה משתנים בהתאם למבקשה, כך שלא כל אחד זכאי לאותם תנאים בדיוק, אך כמובן שכל אחד זכאי להגיש בקשה. מדובר בארגון אשר מעוניין לקדם את החברה, וכל בקשה נשקלת לעומק.

ניתן לברר באתר האינטרנט של האגודה אודות הקריטריונים הבסיסיים לקבלת הלוואה, ובמקביל להגיש בקשה לרשמית למשרד האגודה. בפורטל ההלוואות רק תבקש תוכלו לקבל מידע אודות הלוואות ללא ריבית, וכמו כן לקבל הצעה להלוואות שונות מנציג שירות מטעם האתר.