המלצות גולשים

בני גולדין, ראשון לציון

לחברת הובלות לכל הארץ

שמעתי כול כך הרבה סיפורים על אנשים ש"נדפקו" סליחה על הביטוי על ידי המוביל שלהם, שהחלטתי שאני עושה סקר שוק מטורף לפני שאני חותם. ובמזל מצאתי את האתר שלכם שאפשר לי בקלות ומהירות למצוא מוביל אמין ומקצועי שעשה את העבודה כאילו הוא מעביר את הדירה של הבת שלו. פשוט תענוג! תודה רבה על השירות
20, אפריל, 2013

 

רונן אמינוף, חדרה

לחברת BNP הובלות

יצא לי להיכוות בעצמי מחברת הובלות חאפרית ולא אמינה כי עשיתי טעות ובחרתי במהירות, בלי הרבה בדיקות והשוואות. רציתי הפעם שהמעבר יהיה מהיר, יעיל ומושלם ולהשתמש בכל עזרה שיש לחברה להציע. הבן שלי חיפש שירותי הובלה באינטרנט ומצא את האתר שלכם. קיבלנו בעקבות הפנייה שלנו פרטים מחברות הובלה איכותיות ויכולנו בלי מאמץ להשוות ביניהן ובין המחירים. בחרנו אחת מהחברות שקרובה לאיזורינו ויצאנו לדרך. החברה הציעה שירותי אריזה וארזה במקצועית ובבטיחות את הרכוש שלנו, אנשי הצוות היו סבלניים ונהדרים. אני בהחלט ממליצה בחום!
17, מרץ, 2013

 

רינת אסולין, רחובות

בעזרת חברת ההובלות מצאתי מוביל זול

סדר היום שלי מלא כל כך שפשוט לא מאפשרים לי זמן פנוי לכלום, ולכן שחברה סיפרה לי שהצליחה למצוא מוביל איכותי בפחות מ 10 דקות ממש התלהבתי, ואני שמחה שעשיתי את זה דרכם, וממש בקלות. כמוה מצאתי חברת הובלות ממקום מגורי שהייתה גם זמינה במועד שרציתי וגם אדיבה ומקצועית, משהו שלא מוצאים כל יום..
07, ינואר, 2013

 

רות יצחקי, באר טוביה

לחברת ההובלות!

אני חייב להודות שפשוט שיחקתם אותה, למרות שהייתי ממש סקפטי לגבי הנושא שלהשאיר פרטים ושיחזרו אלי במהירות , זה אכן קרה וממש מהר! עוד באותו היום נציג של חברת ההובלות הגיע לראות את הדירה, נתן לי הצעת מחיר מפורטת וסגרנו יופי של עסקה לשני הצדדים. תודה!
09, דצמבר, 2012

 

בועז גפן, תל אביב

לחברת השוואת מחירי ההובלות

עברתי מספיק דירות בחיי כדי לדעת שלמצוא חברת הובלות אמינה ומקצועית זו לא משימה פשוטה, אבל באמת דרך האתר מצאתי ממש בקלות מוביל אחראי, מקצועי והכי חשוב שהיה זמין מתי שרציתי, מניסיון אין דברים כאלה ! תודה רבה
02, אוקטובר, 2012

 

שלו לוי, חיפה

לחברת הובלות לכל הארץ BNP

אני חייב להודות שממש נלחצתי מכל הנושא של מעבר דירה והתעסקות עם המובילים, אבל העובדה שמישהו עשה בשבילי סקר שוק מקיף וניפה את כל "החאפרים" ממש הרגיעה אותי. ממש תענוג למצוא אתר שמבטיח וגם מקיים! אתם גדולים!
05, מאי, 2012