קל מוביל שירותי הובלה מיתקדמים.

קלמוביל הינה אחת מחברות ההובלה המבילות בתחומה אשר חרטה אל דיגלה את נושא האיכות והשירות .החברה מיתמחה בהעברת דירות מישרדים ופריטים בודדים לכל חלקי הארץ כמוכן ניתנים שירותי אריזה אחסנה ונגרות מיקצועיים.

כתוב חוות דעת / המלצה על קל מוביל שירותי הובלה מיתקדמים.

חוות דעת/המלצות על קל מוביל שירותי הובלה מיתקדמים.

  • Oshri Yosefov Levi


   לפני כמה חודשים אני ובן זוגי עברנו דירה מאליפלט שבצפון לירושלים, הפריט היחיד שהיינו צריכים הובלה עבורו הייתה הספה, השארתי הודעה בכמה קבוצות של מובילים "על הדרך" ומאיר יצר עימי קשר עוד באותו היום. לאחר שהעברתי לו את כל הפרטים על ההעברה קבענו יום, שעה ומחיר. הכנו את הספה להעברה וערב לפני יצרנו קשר לוודא שהכל כמתוכנן וקיבלנו תשובה חיובית. אממה, בבוקר למחרת, בשעה שמאיר אישר שיגיע למושב קיבלנו הודעה בה הוא מתנצל כי כואבת לו כף הרגל, פתאום כך בבוקר הופיע הכאב והוסיף שישתדל לעשות את ההעברה מחר באותה השעה. נותרנו חסרי אונים לאחר שחיכינו כמה ימים מבלי לנסות לחפש מובילים אחרים דבר שהלחיץ עוד יותר מאחר שכבר היינו מאוד קרובים למועד פינוי הדירה. כמובן שלא שמענו ממאיר מאז…
   אנחנו ממש לא ממליצים, מניסיוננו האישי- רצוי מאוד לא לסמוך עליו!

  • חן בן יהודה


   הספק שקרן ורמאי!!
   לא רצה לבצע את העבודה מכיוון שקיבל עבודה טובה יותר במחיר גבוה יותר. היה צריך לומר לי שלא מתאים לו לבוא ולעשות את העבודה עבורי מאשר לתת לי לחכות ולהיכנס עם ההובלה לשעות שבת!!
   כמובן ששילמתי יותר מכיוון שמצאתי הובלה באותו היום, וכל ההובלה נכנסה לשעות השבת!!

   קבעתי עם מאיר, יומיים לפני ההובלה.
   קבענו בשעה 11:00 ביום שישי. באותה השעה הוא עדכן שהוא מתכוון לאחר ויגיע כמה שיותר מוקדם. לאחר שעה וחצי אמר שהמשאית שלו נתקעה בדרך והוא לא יגיע.