הלוואות סולו ללא בטחונות


מחשבון ושטרות כסף שניתנו בהלוואה

יותר ויותר חברות עסקיות מוותרות על האופציה של מימון חיצוני מבנקים ובוחרות דווקא באופציות של הלוואות חוץ בנקאיות, אשר נוטות להיות לעיתים גמישות ומשתלמות יותר. הקשחת התנאים לקבלת הלוואות מצד הבנקים, שדורשים כעת ביטחונות ברמה גבוהה מצד הלווים, גם היא גורמת למרמור בסביבה העסקית. הלוואות סולו, שאינן דורשות מהלווים העמדת ביטחונות כלל, הינן אופציות אטרקטיביות במיוחד ללקוחות בעלי הון עצמי נמוך או בעלי חברות בהקמה.

 גיוס הלוואות סולו ללא בטחונות

אם כן, ההגדרה הכללית ביותר לגבי הלוואות סולו, שאלו הם מסלולים שניתנים על ידי גופים המציעים אשראי ללא ביטחונות. אשראי ללא ביטחונות לעסקים יכול להינתן על ידי גופים פיננסיים בכמה מקרים. אפשרות אחת היא, שהעסק מתקשר עם הבנק כבר תקופה ממושכת וצבר מוניטין חיובי לאורך התקופה. מכיוון שכך, הבנק מרגיש מספיק בטוח ביכולת ההחזר של העסק.

אפשרות נוספת, שזמינה לרוב במקרה של נתינת הלוואות סולו על ידי גופים חוץ בנקאיים, היא שהאשראי ניתן בריביות גבוהות למדי שמשקפות את הסיכון הגדול לאי החזר של ההלוואה. במקרים כאלו, מחיר הלוואות סולו לעסקים הוא יקר יותר בגלל שהגופים מעוניינים לבטח את עצמם בצורה מקסימאלית.

המומחים של פורטל רק תבקש הלוואות לעסקים יכולים להתאים לך את מסלול ההלוואה המשתלם ביותר בהתאם לצרכים הייחודיים שלך. כל בקשת הלוואה נבחנת כמובן בצורה אינדיבידואלית בהתאם למדיניות הקיימת בחברה המלווה וסוג הגוף הפיננסי. במידה ואתה מעוניין לקחת הלוואה בקרוב, באפשרותנו לסייע לך בכך תוך מתן ייעוץ מקצועי ללא עלות. השאר את פרטיך והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.