הלוואה גדולה לסגירת חובות


איש עסקים כותב דו"ח תקופתי

גם העסק המאורגן והמסודר ביותר מבחינת התנהלות פיננסית שוטפת, יכול למצוא את עצמו במצב של קשיים פיננסיים תוך זמן קצר למדי. הסיטואציה יכולה להתרחש בין השאר בגלל צורך בהוצאות פתאומיות ובלתי צפויות, שינויים בהעדפות הלקוחות, תחרות מחברות חדשות, מצב מקרו כלכלי לא טוב ועוד סיבות רבות אחרות. בגלל האופי הדינאמי של חברות בישראל, עסק כזה יכול להגיע במהרה לצבירת חובות גדולים ואף פשיטת רגל.

הלוואה לכיסוי חובות גדולים

רוב הגופים שמציעים הלוואה לכיסוי חובות הינם חוץ בנקאיים ובמקרים רבים מדובר בחברות הפרטיות הקטנות יותר שעוסקות במתן אשראי צרכני ועסקי ובכללו הלוואות חוץ בנקאיות לסגירת חובות. הסיבה לכך היא, שלווים הנמצאים בחובות הם מבחינת סיכון גבוה למלווים. לפיכך, הבנקים וחברות האשראי הגדולות אינם מעוניינים להתעסק איתם. החברות הקטנות יותר, לעומת זאת, אינן מוגבלות כמו הגופים הגדולים מבחינת גובה הריבית ולכן יש באפשרותן לקבוע ריבית גבוהה יותר כדי לפצות על סיכון האשראי.

נציין, כי ישנם מקרים יוצאים מן הכלל – הדברים הם אינם מוחלטים ותלויים במידה רבה בגובה החובות של הלווה העסקי, יכולת ההחזר החודשית שלו והיסטוריית האשראי בטווח הקצר והארוך יותר. לדוגמא, הבנקים וגם חברות ביטוח מסוימות כן יכולים להציע לעיתים אשראי עסקי במאות אלפי שקלים על ידי לקיחת הלוואה בריבית נמוכה יותר, אך הדבר תלוי מאד ביחסים האישיים של בעל העסק עם הגוף הפיננסי והצגת תכנית הבראה יעילה.

קבלת הלוואה חוץ בנקאית לכיסוי חובות עסקיים

לרוב, האפיקים המתאימים ביותר שעומדים לרשות עסק בחובות נמצאים בשוק החוץ בנקאי ובגופים כמו חברות כרטיסי אשראי, גופי פנסיה ועסקים פרטיים אחרים. הליכה לכיוון זה היא בעלת יתרונות וחסרונות כמובן, אך הסיכויים לקבלת אשראי גדלים במידה רבה.

כאשר אתם פונים לחברות הקטנות יותר לצורך קבלת אשראי לסגירת חובות, יש באפשרותכם לקבל את הכסף בזמן קצר למדי לאחר הצגת המסמכים הדרושים. עם זאת, במקרים כאלה חשוב לא לקפוץ על האפשרות הראשונה, לבצע סקר שוק בין האופציות הקיימות, לפנות אך ורק לחברות מוכרות ובעלות מוניטין ולשים לב לשערי הריבית והעמלות שמרכיבות את ההלוואה. על ידי כך תמנעו מלהיקלע לחובות גדולים עוד יותר בגלל תשלומים חודשיים שאתם לא יכולים לעמוד בהם.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים שמנו לנו למטרה להעניק את האינפורמציה העדכנית והחשובה ביותר לגבי המתרחש בשוק האשראי העסקי בישראל. בנוסף לכך, ומכיוון שכמות האפשרויות בתחום זה היא רחבה מאד, אנו מעוניינים לתת לקוראים שלנו את האפשרות להשוות בין האופציות המשתלמות ביותר מבחינת עלויות ריבית והתנאים האחרים.

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה עסקית בקרוב או שמא מעוניין במחזור של הלוואה קיימת, הגעת למקום הנכון. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים כי הנציגים הטלפוניים של רק תבקש הלוואות לעסקים יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.