קרן סיוע למסחר


איש עסקים הזקוק לסיוע של קרן סיוע למסחר

פיתוח עסקי תורם רבות לכלכלת מדינת ישראל ביצירת מקומות עבודה, שיפור המצב סוציו-אקונומי של האוכלוסייה באזורי פריפריה, קירוב הפריפריה למרכז, בניית תשתיות, הרחבת תשלומי מיסים לתקציב המדינה, התייעלות שוק העבודה ועוד.

משרדי הממשלה השונים מעוניינים לתמוך בעסקים הקטנים והחברות הגדולות ועושים את זה במסגרת קרנות סיוע שונות – חלקן מתמקדות במסחר בארץ ואחרות מעניקות תמיכה ליצואנים.

קרן סיוע למסחר – אילו אפשרויות קיימות?

  • קרן לסיוע בפרויקטים ומכרזים בינלאומיים

    מיועדת עבור עסקים המעוניינים לבצע יצוא ומסחר בינלאומי עם חברות בחו"ל. מכיוון שההוצאה הראשונית עבור שיווק וכניסה למכרזים היא גבוהה, המדינה מוכנה לקחת חלק מן ההוצאות על עצמה. החברה תהיה מחויבת להחזיר את ההשקעה רק במקרה שישנה זכיה במכרז.

  • קרן הודו-סין – קרן סיוע ליצואנים

    זהו פרויקט סיוע ליצואנים לשתי המדינות עם ההתפתחות המהירה ביותר בעולם. המסחר עם כלכלות הודו וסין הוא חשוב מאד לישראל ולכן המדינה מוכנה לממן עד 50% מעלויות השיווק הראשוניות לחברות המעוניינות להיכנס לתחום מסחר זה.

  • קרן עסקים בדרום הארץ

    זוהי קרן סיוע מיני רבות, המיועדת לעסקים שעוסקים במסחר בפריפריה הדרומית, באשקלון וקריית מלאכי. כל בעל עסק או יזם שמעוניין להעביר עסק קיים או לפתוח חברה חדשה בדרום יכול לקבל הלוואה עד לגובה של 150 אלף ₪ בערבות מדינה.

ההלוואה ניתנת דרך מספר בנקים שעובדים בצוותא עם הקרן, כאשר הערבות שמספקת המדינה להלוואות עסקיות אלו מאפשרת לבנקים לתת ביתר קלות את האשראי ללווים. יש לציין, כי לאחרונה ישנה הקשחה בתנאי אשראי עסקי בבנקים והקושי הגדול ביותר מבחינת הלווים הוא לגייס את הביטחונות הנדרשים – את זה בדיוק באה לפתור הקרן למסחר בדרום.

אנו באתר רק תבקש הלוואות לעסקים עובדים עם קרנות רבות שמסייעות לחברות העוסקות במסחר מסוגים שונים. במידה ואתה רוצה לחסוך זמן וכסף, השאר את פרטיך האישיים באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם.

לקריאה נוספת: הקרן לעידוד השיווק בחו"ל