הלוואות סולו לעסקים


אדם סופר מטבעות

הקמת עסק מודרני, שמביא רווחים לבעליו ומשלם משכורת לעובדים השכירים בזמן היא אינו דבר פשוט וכרוך בסיכונים והשקעה של זמן וכסף. בגלל העלויות הגבוהות הכרוכות בהקמה והתפעול של העסק, היזם נאלץ לעתים קרובות לפנות לבנקים וגופים אחרים כדי לקבל את המימון הנדרש. אחת האופציות שעומדות לרשותו של היזם לקבל אשראי היא הלוואות סולו לעסקים.

מהן הלוואות סולו לעסקים?

ההגדרה הכללית ביותר לגביהן היא שאלה הן הלוואות שניתנות על ידי גופים המציעים אשראי ללא שום ביטחונות. לדוגמא, עסק מסוים, המגלגל סכומים מסוימים של כסף מידי חודש, זקוק להלוואה של מיליון ₪. כאשר הוא פונה לבנק, מתברר שמבחינת העסק, הוא יכול להציע ביטחונות עד לרמה של 700 אלף ₪ מהאשראי בלבד. אם הבנק מאפשר לעסק לקבל את ההלוואה, הרי ש-300 אלף מתוך ההלוואה המאושרת הן הלוואת סולו – הלוואה ללא ביטחונות.

באילו מקרים נותנים הלוואות סולו?

אשראי ללא ביטחונות לעסקים יכול להינתן על ידי גופים פיננסיים בכמה מקרים. אפשרות אחת היא, שהעסק מתקשר עם הבנק כבר תקופה ממושכת וצבר מוניטין חיובי לאורך התקופה. מכיוון שכך, הבנק מרגיש מספיק בטוח ביכולת ההחזר של העסק כדי להעניק לו הלוואות סולו לעסקים.

אפשרות נוספת, שזמינה לרוב במקרה של נתינת הלוואות סולו על ידי גופים חוץ בנקאיים, היא שהאשראי ניתן בריביות גבוהות למדי שמשקפות את הסיכון הגדול לאי החזר של ההלוואה. לעתים, כאשר היזמים אינם מצליחים לקבל הלוואה מהבנקים ולגייס ביטחונות נחוצים לצורך הקמת או תפעול העסק, הם יפנו לגופים חוץ בנקאיים. במקרים כאלו, מחיר הלוואות סולו לעסקים הוא יקר הרבה יותר בגלל הגופים מעוניינים לבטח את עצמם בצורה מקסימאלית.

יש לציין, כי על ידי שימוש בליווי מקצועי וייעוץ בנושא הלוואות סולו, ניתן להוריד את העלויות של גיוס האשראי לעסק בסכומים משמעותיים.

במידה ואתה נמצא במסגרת של הקמת עסק או בתוך עסק פעיל ומעוניין לברר עוד מידע על הלוואות סולו לעסקים, אל תהסס לפנות אלינו. השאר את הפרטים שלך באתר שלנו ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.