הלוואה לעסקים בקשיים


יועצת עסקית מספקת שירותי ייעוץ עסקי לאיש עסקים צעיר

הסביבה העסקית בישראל היא תחרותית מאד בגלל המשק הקטן וצפיפות האוכלוסייה בשטחים קטנים. עסקים רבים שנפתחים מוצאים את עצמם מהר מאד תחת עול של בעיות כספיות, נכנסים להגבלות חשבון בנק ועומדים בפני פשיטת רגל. עם זאת, גם במצבים הלא פשוטים הללו, ישנה האפשרות למצוא מימון שיאפשר לעסק להתקיים ולקבל קו אשראי זמין.

ברוב המקרים, אופציה בנקאית היא אינה זמינה לעסקים בקשיים, וזאת בגלל התנאים הנוקשים של האשראי בבנקים. אולם, פתרון אפשרי יכול להיות נטילת הלוואה דרך צד שלישי, כמו קרובי משפחה או חברים. פרט לכך, קיימים אפיקי אשראי אחרים שנרחיב עליהם כאן.

הלוואה לעסק מוגבל מגופים חוץ בנקאיים

עסק שחשבון הבנק שלו הופך למוגבל נכנס לבעיה רצינית, וזאת בגלל שכל חברה מסתמכת בצורה משמעותית על קו אשראי זמין. ברגע שהלקוח העסקי הוא מוגבל, אין באפשרותו לקבל אשראי בנקאי מכל סוג, כולל צ'קים, כרטיסי אשראי וגם כניסה לאוברדרפט. המצב הזה נמשך שנה שלמה, וללא אפיקי אשראי אחרים, החברה יכולה לפשוט רגל.

בניגוד לבנקים, חברות חוץ בנקאיות אינן מכירות את הלקוח בצורה כה אינטימית וגם הבדיקות שלהם טרם אישור ההלוואה לא מעמיקות באותה מידה. לרוב, המידע שיש לספק לחברות אלו הוא על הרמה של ההכנסה החודשית הקבועה, בעלות על מכונית, דירה והייעוד של האשראי, מה שהופך את עניין הגבלת החשבון הבנקאי לבלתי רלוונטי.

יש לציין, כי הלוואות חוץ בנקאיות נושאות בתוכן ריבית גבוהה יותר באופן ממוצע, וזאת כדי להתגבר על הסיכונים שנובעים מחוסר הכרת הלקוח. אולם, ישנה אפשרות לבחור במסלולים מגוונים מאד ולהתאים את ההחזרים החודשיים להעדפות האישיות של כל עסק. מעבר לכך, הלוואות לעסקים מוגבלים בחשבון בנק יכולות להיות מופרעות בפירעון מוקדם, לאחר תום ההגבלה הבנקאית.

הלוואה לעסקים בקשיים בשעבוד נכס

אופציה אחרת לקבל הלוואה לעסק בקשיים, הוא לשעבד נכס קיים כביטחונות כנגד האשראי. מכיוון שהגוף המלווה מוריד מעצמו את הסיכון על ידי קבלת ביטחונות מספקים, אישור ההלוואה הופך להיות לפשוט הרבה יותר. הנכס האופטימאלי לשעבוד הוא כמובן נדל"ן, כאשר במקרה זה הרישום על השעבוד החדש יצטרך להיות מבוצע ברשם המשכונות.

אשראי מסוג זה מתאים גם לעסקים הנמצאים בהגבלה, כלומר, הלוואה לעסק עם שיקים חוזרים בשעבוד נכס נדל"ן היא אפשרית בהחלט. במסגרת ההלוואה, ניתן לקבל סכומים גבוהים למדי, עד חצי משווי הנדל"ן וזאת בתנאי שאינו שעבוד קיים על הנכס. אם ישנו משכון קיים, הרי שסכום ההלוואה לעסק בקשיים יוגבל לחצי מהשווי הלא ממושכן.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים מציעים לך את האפשרות לקבל את התנאים הטובים ביותר של הלוואה לעסקים בקשיים. בעיות כספיות בעסק הן נפוצות בישראל, אך קיימים אפיקים רבים של אשראי חיצוני עבורך. כדי לקבל את הייעוץ מהמומחים המובילים בארץ, כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.