הקרן לעידוד השיווק לחו"ל – קרן מאגדים


הקרן לעידוד השיווק לחו"ל

במסגרת הניסיונות של המדינה לסייע לפיתוח העסקים הקטנים והבינוניים, משרד הכלכלה השיק את הקרן לעידוד השיווק לחו"ל, שמיועדת לחברות קטנות המעוניינות להרחיב או להקים מערך של יצוא ולפתח קשרים עם מדינות אחרות.

למדינת ישראל ישנו אינטרס ישיר בהרחבת היצוא, שכן הדבר מחזק את המטבע המקומי ומשפיע בצורה חיובית על נתונים מקרו כלכליים אחרים. כמו כן, קשרים עסקיים עם מדינות עוזרות לישראל לפתח גם קשרים פוליטיים טובים יותר וגם להרחיב את מעגל מקומות העבודה בישראל.

קרן מאגדים ותנאי הסיוע

הסיוע במסגרת בקרן נעשה בשתי תכניות שונות:

  • תמיכה ביצואן בודד.
  • קרן מאגדים – תמיכה בכמה יצואנים שהתאגדו ביחד ומעוניינים לפתח את היצוא בתחום מסוים בצורה משותפת.

גובה הסיוע ליצואנים יהיה עד ל-50% מסך ההשקעה הכוללת של בעלי העסקים ובכל מקרה לא יעלה על שני מיליון ₪. העסקים הזכאים חייבים להיות בעלי היסטוריה פיננסית נקיה, ללא חשבונות מוגבלים ולא רשומים כמקבלי סיוע מגורמים ממשלתיים נוספים.

על מה ניתן לקבל סיוע בשיווק לחו"ל?

הנושאים עבורם ניתן לקבל תמיכה כספית מהקרן מפורטים היטב וכוללים איסוף מידע, פרסום, תערוכות, כנסים והצגת מוצר, נסיעות שיווק לחו"ל, תקינה וביטוח ומערכי שיווק והפצה לחו"ל, תשלום למנהל המאגד, תשלום עבור קורס בתחום היצוא, הוצאות מיוחדות בענף הסרטים ועוד.

הרעיון מאחורי הסיוע דווקא בענייני שיווק, הוא שהדבר דורש בדרך כלל הוצאה ראשונית גבוהה מאד ללא תמורה מובטחת בשלב הראשון. בגלל כך המדינה מעוניינת להשתתף בהוצאות היצואנים ולמנוע מהם לוותר על הרעיונות העסקיים שלהם בגלל עלות זו.

במידה ואתה מעונין לקבל מידע נוסף הקרן לעידוד השיווק לחו"ל, אנו באתר רק תבקש לעסקים נשמח לעזור ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שאתה צריך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם.